SESJE NIEMOWLĘCE

Sesje niemowlęce warto wykonać w 6-8 miesiącu życia dziecka. Maluszek jest już stabilniejszy, łatwo z nim nawiązać kontakt. To czysta zabawa dla dziecka. Warto zadbać, aby maluszek był wyspany i najedzony. Fotografuje cudne minki i słodkie przytulaski z rodzicami. Sesja trwa ok 1,5 godz. Dla dziecka można przygotować kilka zestawów ubrań. Dla rodziców, bluzeczki bez widocznego logo i w podobnej tonacji kolorystycznej.

dzieciece

SESJE ROCZKOWE

Roczek to wyjątkowy okres dla dziecka oraz dla rodziców. To doskonała okazja do sesji zdjęciowej. Taką sesję możemy wykonać w moim studio lub w plenerze. Mam dużo dodatków i akcesoriów, które wykorzystuję do zdjęć. Na sesję warto przygotować kilka zestawów ubrań bez widocznego logo 🙂 Sesja trwa ok. 2 godz.

roczkowe

SESJE DZIECI STARSZYCH

Pod tą nazwą rozumiem sesje dzieci powyżej pierwszego roku życia. Fotografuję dzieci zarówno w studio jak i w plenerze, gdzie czują się swobodnie. Taka fotografia polega na łapaniu chwili, emocji. Bardzo mi zależy, aby dzieci czuły się na sesji swobodnie, dlatego bawię się z nimi, turlam po trawie, wchodzę pod stoły. Kiedy jest najlepsza zabawa, zdjęcia wychodzą cudne 🙂

starsze